Kolářová se svěřila: Držela ho za ruku, když umíral…

Dlouhých šest měsíců trvalo, než byla schopná zdrcená herečka Daniela Kolářová (71) promluvit o umírání svého nemocného manžela herce a režiséra Jiřího Ornesta (†70). Byla s ním totiž do jeho poslední chvíle a jako milující manželka ho držela za ruku až do konce.

A právě tyhle natolik silné okamžiky si bude pamatovat ještě dlouho. „Řekli nám, že je to otázka několika měsíců. Zmohla jsem se jen na prosbu o medikaci na tišení bolesti,“ vzpomíná na nejhorší chvíle svého života známá herečka, která se rozhodla, že nechá svého muže zemřít v klidu v domácím prostředí.

Také vás může zajímat ...
Jiří Ornest

Pomáhal jí při tom i její starší syn Šimon (42), ačkoli to vůbec nebyla procházka růžovou zahradou, jak sama herečka přiznává. „Pak dodýchal a na pár vteřin cítíte něco jako úlevu,“ svěřila se stále smutná a opuštěná Daniela. Kromě pár posledních příjemných okamžiků totiž zažili i ostřejší chvilky, kdy na sebe oba křičeli a jí docházely síly.

Přesto byli spolu až do poslední chvíle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...