Končí Vilma Cibulková v seriálu?

Dokáže tohle vydržet nebo zmizí z obrazovek? Zdálo se, že jako šéfkuchařka v divácky velmi oblíbeném seriálu Ohnivý kuře se Vilma Cibulková (54) osvědčila a stala se jednou z nejzářivějších hvězd. V kuloárech se však proslíchá, že Cibulková v seriálu neskutečně trpí a je otázkou, jak dlouho bude moci v ději fungovat dál.

„Vilma je skvělá herečka, ale myslím, že natáčení nekonečných seriálů jí úplně nesedí,“ promluvil zasvěcený člověk z televize. Ostatně naznačuje to i sama Cibulková. Herečka zvyklá poslední dobou převážně na divadelní herectví, kdy se představení odehraje večer a ráno si herec může přispat, prý těžce snáší dril a časovou náročnost.

„Jsem velmi křehký člověk. Můj nástup do telelvizního seriálu Ohnivý kuře, protože nejsem ostřílený seriálový herec, mě mírně vyděsil,“ svěřila se. „Vstáváte občas ve tři, nástup máte v půl šesté a až do večera se nezastavíte,“ popisuje.

Cibulková je zvyklá si dopřávat během dne pauzičky, kdy si vykouří své oblíbené cigárko. Tady to ale nejde! „Najednou jsem zjistila, že jsem celé dny v ateliéru, kde se nesmí kouřit, což je pro mě velmi stresující,“ postěžovala si očividně vyčerpaná a zničená.

Také vás může zajímat ...

Otázkou zůstáívá – co teď? Bude muset snad vyskočit z rozjetého vlaku? S odůvodněním, že to nezvládá? Tím by Vilma mohla doslova pohřbít svou kariéru. Kdo by jí potom ještě nabídnul práci? Herečka teď bude nejspíš muset zatnout zuby a vydržet.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...