Konečně se přestala stydět za kila navíc

Zdá se, že představitelka Zuzany Dolejšové ze seriálu Slunečná se ve snaze upoutat pozornost odhodlá k čemukoli. Herečka a moderátorka Eva Decastelo (42) totiž velmi neúnavně, ráda a prakticky neustále zásobuje sociální sítě svými snímky. A čím víc jsou odhalené, tím lepší.

Vždy na nich ale vypadala, jako by se jí stárnutí netýkalo a že má stále postavičku jako dvacítka. Tentokrát ale překvapila všechny své fanoušky. V rámci propagace otužování a posilování imunity zveřejnila foto ze svého koupání ve Vltavě, a především bez retuše! A předvedla, že má také špíčky!

Také vás může zajímat ...
Poprvé zveřejnila svoji fotku bez retuše!

Chvíli prý váhala, zda takto nelichotivý snímek zveřejnit, ale nakonec si řekla: Proč ne?

„Špek jsem si poctivě vyžrala, tak se za něj nesmím stydět, a pokud ho tam nechci, tak prostě musím víc cvičit a méně žrát,“ napsala otevřeně s tím, že její faldy zatím budou chodit plavat s ní. Ať si prý také mrznou. Dlužno říct, že po dvou dětech rozhodně špatně nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...