Kouzelný prstýnek mi pomohl najít lásku!

Na prstýnek jsem si dlouhá léta nevzpomněla, ale pak přišla pravá chvíle!

Čarovné síly se projevily v době, kdy jsem je opravdu potřebovala.

Ze všech příbuzných jsem nejvíc milovala tetičku Olgu. Na návštěvy u ní jsem se jako holka vždycky těšila. Říkalo se o ní, že zná všechna možná kouzla. Docela jsem tomu věřila.

Také vás může zajímat ...

Poslední setkání

Teta mě měla ráda stejně jako já ji. V době, kdy jsem dospívala, onemocněla a trávila pak většinu času po nemocnicích. Její stav se bohužel zhoršoval. Jednoho dne, kdy jsem jí byla navštívit, předala mi prstýnek.

Řekla mi, že je čarovný a že mi pomůže najít toho správného životního partnera. Patrně už věděla, že se vidíme naposledy. Popřála mi hodně štěstí a rozloučily jsme se. Za dva dny jsem se dozvěděla, že teta Olga zemřela.

Prstýnek od ní jsem si uschovala mezi své věci, ale postupem času jsem na něj zapomněla. V životě se mi dařilo, úspěšně jsem vystudovala vysokou školu, jen v oblasti vztahů to byla bída s nouzí. Dva roky jsem chodila s klukem, kterého jsem si chtěla vzít, jenže pak jsem zjistila, že kromě mě slíbil manželství ještě další dívce.

Způsobil to odlesk!

Krátce po rozchodu jsem tenkrát náhodně objevila tetin prstýnek. Vzpomněla jsem si na to, co o něm říkala a vzala jsem si ho schválně na jedno třídenní školení, kam přijeli i pracovníci jiných firem.

Nevěřila jsem samozřejmě v jeho okamžitou působnost, ale kupodivu to zafungovalo. Právě odlesk od prstýnku totiž způsobil, že se na mě podíval jeden sympatický muž – alespoň tak mi to potom řekl. Hleděl na mě tak upřeně, až jsem to vycítila a podívala se jeho směrem.

Ta pověstná jiskra, která přeskočila, měla sílu dynamitu. Zamilovali jsme se do sebe skoro okamžitě. A když mi Marcel, jak se sympaťák jmenoval, řekl, že mám pěkný prstýnek, vzpomněla jsem si na tetu Olgu. Už tehdy jsem si v duchu řekla, že kouzlo působí.

Říkám si to i dnes, kdy jsme s Marcelem oslavili třicet let společného života a vždy za to tetě v duchu poděkuji!

Magda B. (59), Ostrava

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...