Kuchařovou vykradli. Vzali jí, na co přišli!

Miss World 2006 a modelka Taťána Gregor Kuchařová (31), pláče: „Je to hyenismus“. Zloději se zaměřili na kanceláře její nadace Krása pomoci, kousek pod Grébovkou na pražských Vinohradech. Taťána označila krádež za zvlášť odpornou.

Také vás může zajímat ...

Podle ní je velký rozdíl někomu vykrást byt a vykrást kancelář organizace, jež shání invalidní vozíčky a opatrovníky pro seniory, vykrást pokladničky, které jsou určeny pro konkrétní pomoc nemohoucím starým lidem.

Nadaci Taťána založila dva roky po vítězství ve světovém finále soutěže krásy. Přispěl na ni například francouzský herec Pierre Richard (84). Zloději ukradli v hotovosti přes 40 tisíc korun, ale také počítačovou techniku, na níž byla uložena cenná data o nemohoucích lidech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...