Ladislav Mrkvička: Nastaly mu těžké časy

Velký svůdník a bouřlivák býval svého času herec Ladislav Mrkvička (78). Má nemanželského syna a nemanželskou dceru, v prvním legitimním svazku se narodili dva synové, v druhém rovněž chlapec.

Mrkvička je pyšný na to, že se mu na stará kolena podařilo velkou a nepřehlednou rodinu jakž takž ukočírovat, že si děti spolu navzájem rozumí a manželky i další jeho důležité ženy si nevyškrábaly oči.

Také vás může zajímat ...

Ale čas je neúprosný, a tak bohužel i donchuani Mrkvičkova typu stárnou. O hvězdě kriminálního seriálu Policie Modrava se už delší dobu šíří jisté zvěsti: prý bojuje se zdravotními problémy, a tak ruší divadelní představení.

Dokonce zazněly spekulace o Parkinsonově chorobě. Tyto dohady přiživuje i fakt, že je oblíbený herec nechce jakkoliv komentovat. O zdraví se striktně odmítá bavit. Zrušená představení vždy odůvodní tím, že ho zase už potrápila vleklá viróza.

Navíc herec nemá spřízněnou duši, manželka ho opustila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...