Lenka Filipová: Její dceru šikanovali

Děti slavných nemívají tak jednoduchý život, jak by se na první pohled zdálo. O tom by mohla vyprávět krásná Lenny (22), dcera známé zpěvačky Lenky Filipové (62).

Pravda, Lenny bezezbytku zdědila matčin půvab i talent, nepříjemným problémům se však vyhnout nedokázala. Přiznala, že ji děti ve škole šikanovaly. Kupodivu nikdy nepatřila v dětském kolektivu k oblíbeným.

Nabízí se ovšem otázka: Proč vlastně? Byla to milá, vzorná, dobře vychovaná dívenka, slušná možná až přehnaně. Chtěla vždycky zapadnout do kolektivu, ale čím víc o to stála, tím víc se cítila osamělá. A to nejen ve třídě, ale i na dětských táborech.

Také vás může zajímat ...

Slavná maminka tak čelila noční můře všech rodičů, tedy kruté představě, že se její dítě trápí. Dívenka přestoupila na jinou školu, kde už se cítila o něco lépe. Jisté náznaky šikany později bohužel zažila i při studiu v Anglii, kdy měla pocit, že o její společnost nemají spolužáci zájem.

Ale už se s tím dokázala vyrovnat, přestala za to dávat vinu jen sobě. A protože všechno zlé je pro něco dobré, dnes je svým způsobem ráda, že tou tvrdou a nemilosrdnou školou života prošla..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...