Lenka Filipová: Její dceru šikanovali

Děti slavných nemívají tak jednoduchý život, jak by se na první pohled zdálo. O tom by mohla vyprávět krásná Lenny (22), dcera známé zpěvačky Lenky Filipové (62).

Pravda, Lenny bezezbytku zdědila matčin půvab i talent, nepříjemným problémům se však vyhnout nedokázala. Přiznala, že ji děti ve škole šikanovaly. Kupodivu nikdy nepatřila v dětském kolektivu k oblíbeným.

Nabízí se ovšem otázka: Proč vlastně? Byla to milá, vzorná, dobře vychovaná dívenka, slušná možná až přehnaně. Chtěla vždycky zapadnout do kolektivu, ale čím víc o to stála, tím víc se cítila osamělá. A to nejen ve třídě, ale i na dětských táborech.

Slavná maminka tak čelila noční můře všech rodičů, tedy kruté představě, že se její dítě trápí. Dívenka přestoupila na jinou školu, kde už se cítila o něco lépe. Jisté náznaky šikany později bohužel zažila i při studiu v Anglii, kdy měla pocit, že o její společnost nemají spolužáci zájem.

Také vás může zajímat ...

Ale už se s tím dokázala vyrovnat, přestala za to dávat vinu jen sobě. A protože všechno zlé je pro něco dobré, dnes je svým způsobem ráda, že tou tvrdou a nemilosrdnou školou života prošla..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...