Lenka Holas Kořínková: Randí se svým exmanželem?

Říkejte mi jedině paní Holas

Naposledy se objevila ve VIP Prostřeno! S bývalým manželem

Výrazná LENKA HOLAS KOŘÍNKOVÁ (61) se sice prý rozvedla s fotografem DAVIDEM HOLASEM (44), šokuje ale tím, že se s ním ukazuje na veřejnosti. Podepsala údajné rozvodové papíry zbytečně?

Už jen stačí, když svéráznou herečku oslovíte jen jako Lenku Kořínkovou. „Holas, já si na to potrpím. Jsem Lenka Holas Kořínková,“ opravuje každého. Podle jedněch známých se herečka s fotografem rozvedla, ovšem stále ji to k němu táhne. „Lenka začala razit v manželství benevolentní přístup. Chvíli spolu žili v pronajatém domku u Prahy, ale on od ní odešel a žil v Praze.

Také vás může zajímat ...

Byla ochotná tolerovat i nevěru,“ prozradil rodinný přítel. Pokud Kořínková byla benevolentní, nebylo by divu, kdyby se s Holasem dala zase dohromady.

Fakt je, že i když se povídalo, že Kořínková je rozvedená, dvojice překvapila, když se společně účastnila pořadu VIP Prostřeno!

Nečtěte blbosti

Lenka sama neřekla přímo, jestli na rozvod došlo. Na otázku, jestli už nežije s manželem, odpovídá: „Nesmíte číst blbosti. “ Sice to nevylučuje případný rozvod, Lenka tím ale přiznává, že s manželem stále tvoří pár, ať už je v jakémkoli stavu. Jedno všechny ale ještě zajímá. Čím se herečka živí?

Je z ní módní guru

Že stále tvoří pár, jsme se přesvědčili, když jsme je oba potkali v nově otevřeném obchodě Forever 21 na pražském Chodově. Málokdo ví, že herečka známá výstředním oblékáním dělá módní stylistku! Podle našich informací ale je jí spíš jistotou výuka angličtiny.

Nějakou dobu žila v Austrálii a zatím tyto znalosti Češi kvitují spíš než její módní rady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...