Lenka Holas Kořínková: Randí se svým exmanželem?

Říkejte mi jedině paní Holas

Naposledy se objevila ve VIP Prostřeno! S bývalým manželem

Výrazná LENKA HOLAS KOŘÍNKOVÁ (61) se sice prý rozvedla s fotografem DAVIDEM HOLASEM (44), šokuje ale tím, že se s ním ukazuje na veřejnosti. Podepsala údajné rozvodové papíry zbytečně?

Už jen stačí, když svéráznou herečku oslovíte jen jako Lenku Kořínkovou. „Holas, já si na to potrpím. Jsem Lenka Holas Kořínková,“ opravuje každého. Podle jedněch známých se herečka s fotografem rozvedla, ovšem stále ji to k němu táhne. „Lenka začala razit v manželství benevolentní přístup. Chvíli spolu žili v pronajatém domku u Prahy, ale on od ní odešel a žil v Praze.

Byla ochotná tolerovat i nevěru,“ prozradil rodinný přítel. Pokud Kořínková byla benevolentní, nebylo by divu, kdyby se s Holasem dala zase dohromady.

Fakt je, že i když se povídalo, že Kořínková je rozvedená, dvojice překvapila, když se společně účastnila pořadu VIP Prostřeno!

Také vás může zajímat ...

Nečtěte blbosti

Lenka sama neřekla přímo, jestli na rozvod došlo. Na otázku, jestli už nežije s manželem, odpovídá: „Nesmíte číst blbosti. “ Sice to nevylučuje případný rozvod, Lenka tím ale přiznává, že s manželem stále tvoří pár, ať už je v jakémkoli stavu. Jedno všechny ale ještě zajímá. Čím se herečka živí?

Je z ní módní guru

Že stále tvoří pár, jsme se přesvědčili, když jsme je oba potkali v nově otevřeném obchodě Forever 21 na pražském Chodově. Málokdo ví, že herečka známá výstředním oblékáním dělá módní stylistku! Podle našich informací ale je jí spíš jistotou výuka angličtiny.

Nějakou dobu žila v Austrálii a zatím tyto znalosti Češi kvitují spíš než její módní rady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...