Leoš Mareš: PUKNE EXMANŽELKA VZTEKY

Všechny jeho předchozí vztahy mu schvalovala a přála. Sňatek LEOŠE MAREŠE (41) a MONIKY KOBLÍŽKOVÉ (37) ale zřejmě Marešově bývalé ženě MONICE MAREŠOVÉ (43) pije krev. Jak jinak si vysvětlit, že když se jí po tajné veselce moderátora novináři zeptali, co na to říká, jen suše odpověděla: „Nevím a je mi to nějak jedno.

“ Když si pak pár dní nato Koblížková změnila příjmení na Marešová, Monika jí poslala dost drsný vzkaz.

„Já jsem ta první, Monika je ta druhá a kdoví, jak to bude dál.“ Chtěla tím snad Leošova bývalka naznačit, že Koblížková nebude jeho poslední ženou, nebo z ní mluvila jen žárlivost?

Monika Poslušná
Monika Poslušná

Závidí jí?

Také vás může zajímat ...

Je zcela možné, že bývalá žena Mareše nemůže překousnout fakt, že moderátor Koblížkovou opěvuje do nebes a neustále nějakým způsobem dává najevo, že je pro něj tou NEJ. Naposledy tak učinil prostřednictvím písničky, kterou své ženě dal jako dárek k narozeninám a vyznává se v ní z lásky. A to u Moniky č. 1 nikdy neudělal!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...