Leoš Mareš: PUKNE EXMANŽELKA VZTEKY

Všechny jeho předchozí vztahy mu schvalovala a přála. Sňatek LEOŠE MAREŠE (41) a MONIKY KOBLÍŽKOVÉ (37) ale zřejmě Marešově bývalé ženě MONICE MAREŠOVÉ (43) pije krev. Jak jinak si vysvětlit, že když se jí po tajné veselce moderátora novináři zeptali, co na to říká, jen suše odpověděla: „Nevím a je mi to nějak jedno.

“ Když si pak pár dní nato Koblížková změnila příjmení na Marešová, Monika jí poslala dost drsný vzkaz.

Také vás může zajímat ...

„Já jsem ta první, Monika je ta druhá a kdoví, jak to bude dál.“ Chtěla tím snad Leošova bývalka naznačit, že Koblížková nebude jeho poslední ženou, nebo z ní mluvila jen žárlivost?

Monika Poslušná
Monika Poslušná

Závidí jí?

Je zcela možné, že bývalá žena Mareše nemůže překousnout fakt, že moderátor Koblížkovou opěvuje do nebes a neustále nějakým způsobem dává najevo, že je pro něj tou NEJ. Naposledy tak učinil prostřednictvím písničky, kterou své ženě dal jako dárek k narozeninám a vyznává se v ní z lásky. A to u Moniky č. 1 nikdy neudělal!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...