Linda Rybová: Hrůza z puberty. Je to tady!

Linda Rybová (42) Hrůza z puberty Je to tady! To, čeho se trojnásobná maminka Linda Rybová tolik bála, právě přichází. Dcery Rozálie (15) a Josefína (14) jsou v pubertě, syn František (10) do ní naštěstí teprve dospěje.

Nicméně i tak je nesmírně náročné mít v domácnosti dvě dívenky ve věku čtrnácti a patnácti let. Když si ostatně Linda vzpomene na svoje vlastní dětství a dospívání, musí si nerada přiznat, že i ona bývala pěkné kvítko.

Také vás může zajímat ...

Rodiče ji do jídla museli nutit, skoro všechno odmítala. Jediné, co do ní dostali, byl suchý chleba s mlékem. A další netradiční věc: v páté třídě základní školy došla k závěru, že ji učení už nebaví. Přešla na baletní konzervatoř a učení úplně vypustila, nic než balet ji nezajímalo.

„Byla jsem takový praktik života, což je na jednu stranu dobré, ale na druhou stranu mi chybí základní vzdělání,“ posteskla si s odstupem času. Prý ji víc bavilo povídat si se zajímavými lidmi, než dřepět ve škole.

Ta bude koukat, až s touto teorií přijdou i Rozálie a Josefína. „To jsou geny, kterých se nezbaví,“ je si vědoma Linda. „Ale doba je jiná a jiná je i výchova než v divokých devadesátých letech, kdy bylo všechno nové.

Naše děti nejsou takové poletuchy, jako jsem bývala já,“ doufá vyděšená máma. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama