Linda Rybová: S Prachařem nemůže vydržet

Herečka Linda Rybová (42) s hercem Davidem Prachařem (58) a jejich dětmi Rozárkou (13), Františkem (8) a Josefínou (12) vypadají jako docela spokojená rodinka. Žijí v metropoli, kde je Linda spokojená, že má všechno důležité u ruky a vedle toho dojíždí sídlo na venkově v Malé lečici, kde je šťastný zase Prachař.

Mohlo by se zdát, že žijou v dokonalé symbióze. Jenomže realita bude nejspíš složitější. Podle slov partnerů se tu o souladu rozhodně mluvit nedá. Každý z nich má totiž jiný životní rytmus.

Také vás může zajímat ...

Zatímco Rybová by raději volila pohodu a mírnější tempo, Prachař je ve stálém poklusu. Pořád chce být něčím zaměstnaný, v akci… „Rád se obklopuju mladými lidmi, jsem s nimi raději než se svými vrstevníky.

Obdivuju jejich energii, jasné názory,“ potvrdil sám Prachař, že má elánu na rozdávání. Právě to ale mezi partnery vráží klín. Herečku jeho věčné zběsilé vláčení zmáhá. „On je úplně nesnesitelný.

Má většinou mnohem víc energie než já a to mě strašně štve,“ postěžovala si Rybová. Ona to má prý spíše naopak. Je toho na ni moc a proto bojuje s nesnesitelnou únavou. „Pořád se mi chce strašně spát,“ svěřila se.

Co je na tom všem ale nejhorší, že si Prachař vyčerpání své partnerky ještě užívá. „Tvrdí, že má moc rád, když mně není dobře a jsem taková skleslá, protože se cítí mnohem mladší,“ prozradila Linda.

Místo toho, aby ji její partner podpořil a pomohl jí, ještě se z jejího vysílení raduje. Může ale takové soužití fungovbat dlouho? Je dost možné, že nebýt zodpovědnosti k jejich dětem, kterou Linda cítí, by od Prachaře už dávno raději utekla.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...