Luděk Munzar a Miroslav Donutil: Nenáviděli se 25 let

Řešit to musel i ministr kultury

Ludek Munzar, Miroslav Donutil

Asi jen málokdo by to do nich řekl. Vždyť LUDĚK MUNZAR (84) a MIROSLAV DONUTIL (66) patří k národem oblíbeným hercům a také bývají označováni za gentlemany svého řemesla, kteří dokážou být nad věcí. Jenže zdání klame. Mezi těmi dvěma totiž panovala obrovská nevraživost, během níž si nemohli přijít na jméno. Důvod byl jasný – konkurence.

Válečnou sekeru před zhruba třiceti lety vykopal Munzar, když se po revoluci postavil proti rozhodnutí novopečeného šéfa činohry Národního divadla. Ten se rozhodl zlatou kapličku omladit hereckou krví z brněnského divadla Husa na provázku. Hlavní hvězdou byl Donutil, který se Munzarovi stal také největším trnem v oku.

A tak se dalších více než 25 let neslo ve znamení vzájemných naschválů a nenávisti mezi herci.

Také vás může zajímat ...

Až po čtvrt století se ti dva konečně usmířili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...