Má strach, aby se s ním nerozvedla?

Vyplulo na povrch z tajného deníčku zpěváka Josefa Vojtka (53), že patrně řeší manželskou krizi s Jovankou Vojtkovou (40). Co se stalo, že ze silného Josefa se stává slaboch a dělá věci, které by mu jinak byly pravděpodobně proti srsti? Plní její přání Ukázalo se, že Jovanka na Josefa naléhá, aby výrazně zhubl!

Vojtek na sebe práskl, že teď musí pravidelně chodit na procházky svižným tempem a Jovanka na něho chce dohlížet, proto ho doprovází.

Také vás může zajímat ...

Dodal, že nesmí chybět ani očistná kúra. Vypadá to, že se jeho manželce nelíbí, že má Vojtek práce nad hlavu a zanedbává tak svůj vzhled. Evidentně se nechce smířit s Pepou, který jí přibral nějaké to kilo navíc.

Tak mu patrně dala nůž na krk a on tak musí zapracovat na své postavě. Josef se teď snaží zhubnout, jak jen může, protože jinak by ho mohla jeho manželka opustit. Nechce ji ztratit Očividně Vojtek udělá vše, co Jovance jen uvidí na očích.

Není divu, protože by nepochybně nechtěl, aby se s ním rozešla i jeho třetí žena. To by pro něho bylo patrně dost ponižující..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...