Maciuchové měla rakovinu kvůli Ulici?!

Pozoruhodně rychle a skoro až s elegancí se vypořádala s rakovinou prsu herečka Hana Maciuchová (70). Připomeňme, že se herečka rozhodla v půlce přerušit cyklus chemoterapií a absolvovat radikální chirurgický zákrok.

Chodí samozřejmě na testy, které dopadají výtečně a i ona sama napohled jen kvete, je plná elánu. Zůstaly však otázky, co mohlo zákeřnou nemoc spustit. „Už před nemocí jsem cítila velkou únavu. Tehdy jsem proto skončila v Ulici a myslela si, že se to tím srovná. Opustit zažitý stres ale mohlo naopak rakovinu vyvolat,“ označuje paní Hana jednu z možných variant.

Jak je známo i z jiných nekonečných seriálů, hrát v nich je celodenní řehole s nástupem v šest ráno. Na což si všichni stěžují, ale role tu bývají ceněné, protože dobře placené!

Také vás může zajímat ...

Stojí to ale opravdu za to?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...