Manžel ji citově vydírá!

Je krásná, v poslední době úspěšná, ovšem i tak v životě nešťastná. Hvězda seriálu Ulice Linda Rybová (44) údajně trpí kvůli svému dlouholetému manželovi Davidovi Prachařovi (61).

Nejenom, že se svými koníčky a pohledem na život jedem druhému postupně vzdalují, ale poslední dobou se navíc zdá, že David začíná Lindu pořádně psychicky vydírat. Čím dál častěji totiž do médií prozrazuje detaily svého zdravotního stavu.

Také vás může zajímat ...

Nedávno se pochlubil, jak je pro něj čím dál složitější být v dobré formě a být dostatečně „reprezentativním partnerem“ pro svou nestárnoucí manželku.

Bude se kvůli němu muset vzdát kariéry?

A rovněž o sobě tvrdí, že trpí ztrátou paměti. Jakoby snad Rybové na dálku naznačoval, že se o něj brzy bude muset starat a nejen kariéra, ale i její osobní život bude muset jít stranou. Otázkou ale je, jestli je na takovou změnu herečka připravena. Přece jen je stále velmi energickou ženou a těžko si ji představit jen doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...