Manžel se nechal kvůli Kim Basinger přejmenovat, ale stejně to nepomohlo!

Zůstával s ní, i když věděl o jejím poměru s hereckým kolegou!

Alec Baldwin (as Charley Pearl), Kim Basinger (as Vicki Anderson) The Marrying Man (1991) Directed by Jerry Rees Screenplay by Neil Simon This is a PR photo. WENN does not claim any Copyright or License in the attached material. Fees charged by WENN are for WENN's services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of Copyright or License in the material. By publishing this material, the user expressly agrees to indemnify and to hold WENN harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with user's publication of the material. Supplied by WENN.com

Herečka Kim Basinger (64) patřila v 80. letech k výrazným erotickým symbolům. V té době prožívala první neúspěšné manželství s vizážistou Ronem Snyderem (79).

Krásná blondýnka, které nedělá problém předvést, čím jí příroda obdařila – tak se na Kim Basinger (64) díval svět od počátku její kariéry. Nejprve se prosadila jako modelka. Díky tomu získala i první velkou filmovou roli, kde se od ní ovšem žádné převratné výkony nečekaly.

Také vás může zajímat ...

Jednalo se o film s agentem 007 Jamesem Bondem, kterého si tehdy naposledy zahrál Sean Connery (88).

Nevadily mu její milostné scény!

Kim měla ke svém slavnému hereckému partnerovi vztah plný obdivu. Stačilo by mu nejspíš ukázat prstem a byla by jeho. Nechala se veřejně slyšet, že sní o tom, jak se s Connerym projíždí nahá po pláži. U svůdné krásné ženy to nepřekvapí, háček je ale v tom, že v době, kdy se film natáčel, byla Kim už vdaná. A její manžel, umělecký maskér Ron Snyder (79), musel být opravdu hodně tolerantní.

Dal to najevo ještě téhož roku znovu, když v magazínu Playboy vyšly odvážné fotografie Kim. A nevadilo mu ani natáčení slavného erotického snímku 9 ½ týdne, kde jeho žena své půvaby po boku krasavce Mickeyho Rourkea (65) také neskrývala. O tom, jak velká musela být Ronova láska k manželce, svědčí i další skutečnost.

Ačkoliv na svět přišel jako Ronald Snyder, po svatbě si kvůli rozmaru Kim změnil své příjmení. Nikoliv ovšem na Ronald Basinger, ale na Ron Britten. Jeho nastávající totiž chtěla, aby si vybral nějaké příjmení, začínající na „B“. Důvod?

Nepřála si měnit po svatbě svoje iniciály!

Nefungovalo to několik let

S Ronem se Kim seznámila, když se natáčel film Hard Country. Vzali se v říjnu roku 1980. V témže roce u Kim propukly naplno jisté psychické problémy – agorafobie. To je, jak známo, strach z veřejných prostranství. Kim dostala panický záchvat v prodejně potravin a nebyla pak dva měsíce schopná opustit svůj domov. Kvůli manželství na čas opustil Ron svoji kariéru vizážisty.

Manželství vydrželo celkem osm let. Ve svých později napsaných pamětech Ron prozradil, že v době, kdy byli spolu, Kim otěhotněla, ale prodělala potrat. A manžel hollywoodské hvězdy se musel také vyrovnat s tím, když odhalil její tajný poměr s Richardem Gerem (68), v době, kdy spolu oba herci natáčeli snímek Nemilosrdně.

K rozchodu přispěla i skutečnost, že se páru kvůli výše uvedeným okolnostem nepodařilo mít spolu dítě. Kim už dlouho věděla, že vztah nefunguje, ale řešení odkládala. Až později konstatovala: „Chtěla jsem to manželství ukončit už několik let, ale nevěděla jsem, jak na to, abych Rona nezranila. “ Ron se vrátil ke své profesi a není známo nic o tom, že by se znovu oženil.

Dnes už je v zaslouženém důchodu, ale ještě před 9 lety pomáhal s líčením u amerických televizních seriálů.

Další manželství Kim bylo pěkně bouřlivé!

Kim se do manželství vrhla po hlavě ještě jednou, s kolegou Alecem Baldwinem (60). Seznámili se při natáčení a tři roky spolu chodili, než se vzali. Temperamentnímu páru se v roce 1995 narodila dcerka – výbušný Alex krátce poté napadl fotografa, který chtěl šťastnou rodinku nafotit. Manželství se rozpadlo po šesti letech.

Návrh na rozvod podala Kim, zatímco Alec si světu stěžoval, že celé období společného života nesmírně trpěl.

Krutá byla rovněž bitva o opatrovnictví dcerky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...