Manžel žárlí na její kolegy?

O takové roli se sní snad každému herci. Tereza Kostková (44), známá z Temného kraje, se již brzy bude na televizních obrazovkách objevovat ještě častěji. Získala totiž hlavní úlohu ve zbrusu novém seriálu Hvězdy nad hlavou, který se momentálně natáčí.

Kostková tam bude hrát veterinářku Lucii, hledající svou pravou lásku. Na jedné straně bude stát sympatický a pohledný Roman Vojtek (48) a na té druhé charismatický a sexy Roman Zach (47). To by Tereze mohla závidět kdejaká žena.

Také vás může zajímat ...

Kostkové jde ale zřejmě hlavně o tučný honorář, který se jí bude hodit. Stále má totiž rekonstruovat dům, jenž si s manželem pořídili. A vzhledem k tomu, že to bude stát asi velký balík peněz, každá koruna se jim teď bude hodit. Jak se ale zdá, je jímu manželovi Jakubu Nvotovi (42) je ale zřejmě úplně jedno, kolik peněz si jeho žena vydělá.

Leze mu to krkem

Musí ho totiž pořádně štvát, že bude teď Tereza většinu času trávit na natáčení ve společnosti pohledných herců. Nejenže podle něj nebude mít tolik času na chod domácnosti, ale s cizími lidmu bude nyní víc než s ním. A to celkem dost zavání žárlivostí.

Jakub pracuje sám jako režisér, a tak moc dobře ví, jak se některé milostné scény natáčejí a jak musí být detailní. Údajně se mu vůbec nelíbí, že je jeho žena bude muset podstupovat klidně i několikrát denně. V poslední době se manželé kvůli tomu měli dost hádat. Bojí se snad, že by ho Tereza vyměnila?

Pěje na ně chválu

Jakubovi na klidu nepřidává ani to, jak Kostková své seriálové kolegy vychvaluje. Podle ní to mají být skvělí herci, kteří se chovají profesionálně a zároveň kamarádsky.

Jakub už má těch řečí asi už po krk, ale Kostková je z nové role tak nadšená, že si nemůže pomoci. Snad jí nová práce nepřinese ještě víc manželských problémů. Mohlo by se totiž stát, že jak rychle se ti dva vzali, tak se také rozejdou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...