Marek Eben: Málem dostal infarkt

Velmi stresující situaci, která ohrozila jeho zdraví, zažil moderátor Marek Eben (60). I když vypadá jako velký profesionál, i on potřebuje k moderování pomocný papír, aby náhodou nezapomněl na něco důležitého.

Do potíží ho ovšem dostal americký herec Tim Robbins (59), který mu na předávání Křišťálových glóbů na filmovém festivalu v Karlových Varech omylem sebral jeho scénář. Na řečnickém pultíku totiž měli oba dva připravené své proslovy a ty se pomíchaly.

Také vás může zajímat ...

„S hrůzou jsem sledoval, jak mizí podstatná část mého scénáře i s Timem,“ přiznal Eben. Ten najednou začal pociťovat paniku, bušení srdce a ledový pot. Chvilkami měl i pocit, že omdlí. Moderování tak důležité události je totiž velké privilegium.

Naštěstí tam Robbins nechal stranu číslo devět, která byla pro moderátora nejdůležitější, a zbytek nějak zvládl sám a nezhroutil se z toho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...