Tento článek je reklamním sdělením

Martin Trnavský: Má nevýdělečný koníček

Nechce rozbít rodinu

Chtěl skoncovat se svým divadelním spolkem, prý by to ale bylo tak, jako kdyby rozbil rodinu.

MARTIN TRNAVSKÝ (62) nikdy nepatřil k našim předním hercům. Závratnou kariéru neudělal v divadle ani v televizi, kde jsme ho nějaký čas mohli vídat například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde se seznámil také se svou současnou partnerkou herečkou BÁROU MUNZAROVOU (44). A tak se už před lety rozhodl, že si najde vedlejšák a se svou prv ní manželkou HANOU se vrhl na podnikání v dovážení aut ze zahraničí.

Herectví je ale jeho srdeční záležitost, a tak se navíc rozhodl založit si divadelní spolek Frída. Nechce rozbít rodinu Teprve tehdy ale pochopil, co principálství obnáší a jak těžká je to řehole. Situaci mu navíc komplikuje fakt, že nedostává státní dotace a na provoz svého spolku si už 17 let musí vydělávat úplně sám.

A jelikož on ani Munzarová už nepatří k hvězdám první velikosti s tučnými honoráři, musejí se pěkně otáčet. Letos v září to prý dokonce vypadalo, že kvůli nedostatků financí neodstartují sezonu. A Martin začal přemýšlet, že se spolkem skoncuje. „Ale když padnu na kolena, vždycky mě to posílí,“ přiznal s tím, že jsou pro něj ovace diváků velké afrodiziakum, které by mu chybělo.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...