Mateřství si užívá plnými doušky

Herečka ze seriálu Ulice Lenka Zahradnická (35) se zatím, coby dvojnásobná matka, cítí skvěle.

Vůbec jí nevadí, že se kromě maličké Jovanky (2 měsíce) ještě musí starat o dceru Jasmínku (3), naopak si to užívá. „Jovanko, už je to šest týdnů. Hukot, jak to letí. Ani jsem v tom fofru nestihla definitivně zešílet.

Také vás může zajímat ...

Děkuji za to, jaká jsi,“ svěřila se herečka, jenž tráví první týdny s miminkem na chalupě. Tam má společně s rodinou dostatek klidu, který by ve městě nejspíš nenašla. A možná se jí tam nakonec tak zalíbí, že tam zůstane déle než plánovala.

Je možné, že se do Ulice jen tak nevrátí

Přece jen, pro čtyřčlennou rodinu je venkov asi tím nejlepším místem pro život. Lenka tak vůbec nevypadá na to, že by se chtěla v nejbližší době vrátit ke své práci. Uvidíme tedy, jak se nakonec bude vyvíjet její role Hedviky v Ulici.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...