Měl to být fór, ale drsně to přehnal

Herec a moderátor Martin Dejdar (53) to pořádně přepísknul! A dočkal se pořádné kritiky z řad fanoušků! Před pár dny na internet dal fotografii, na které leží v nemocničním pokoji vedle přístroje na sledování srdeční činnosti.

Všemu dal ale korunu, když pod fotku napsal komentář: „Rekonvalescence po infarktu.“ V tu ránu se začali fanoušci bát o jeho život a přáli mu brzké uzdravení a modlili se, aby byl v pořádku. Po čase se všem omluvil a s úsměvem na tváři přiznal, že to byl vtip. Vtipné to přišlo pouze jemu! On skutečně ležel po infarktu v nemocnici, ale jednalo se čistě o filmovou roli z připravovaného filmu.

Také vás může zajímat ...

Zda mu toto fanoušci odpustí a pochopí jeho humor, je ve hvězdách. Jasné ovšem je, že několik lidí ho rázně odsoudilo a dali mu to jasně najevo. „Martine, o takových věcech se nevtipkuje!

Až se vám to skutečně nedejbože stane, nikdo vám to neuvěří!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama