Melania Trumpová: Zaskakuje za ni dvojnice

Manželka amerického prezidenta Melania Trumpová (47) se svým povinnostem první dámy nevěnuje s velkým nadšením. Mezi lidmi se netěší moc velké oblibě a dokonce se teď vyrojily velmi znepokojivé spekulace.

Manželka Donalda Trumpa (71) se prý nechává zastupovat dvojnicí. Jako důkaz má sloužit video, na němž stojí vedle Trumpa při rozhovoru s novináři žena, která má na nose velké brýle a zdá se, že má jiný nos než první dáma. Trump zdůrazňuje: „Moje žena Melanie, která je tady vedle mě…“ To by přece nebylo nutné zmiňovat. Nejde přitom o první spekulaci ohledně malého záskoku.

Prý první dámu občas hraje i bodyguardka, která je jí velmi podobná.

Také vás může zajímat ...

Kdyby se tyto teorie potvrdily, otázkou zůstává, co tedy Trumpová dělá v době, kdy za sebe posílá někoho jiného? Zastupuje ji dotyčná i v jiných oblastech, jako třeba v ložnici?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...