Michaela Badinková: Unavená, strhaná, bez energie. Co bude dál?!

Tohle nedomyslela. To by nevydržel ani vrcholový sportovec. Michaela Badinková pendluje mezi Ordinací v růžové zahradě a soutěží Tvoje tvář má známý hlas, což je o zdraví.

Každý, kdo se účasnil „Tváře“, potvrdí, že soutěžit v ní je tak vyčerpávající, až se člověk ocitá na pokraji psychických i fyzických sil. Skloubit to s účinkováním v nekonečném seriálu je téměř nemožné.

Také vás může zajímat ...

A to je Badinková navíc ještě partnerkou herce Jana Teplého (42) a matkou dvou dcer. Doslova padá únavou! Vždyť i natáčecí tempo Ordinace v růžové zahradě je vražedné, herci nastupují do práce o šesté hodině ranní – jako do fabriky.

Podle zdrojů z hereččina blízkého okolí je křehká blondýnka strhaná, bledá, k smrti vyčerpaná. Na nohou se drží jen silou vůle. Téměř se nestačí převlékat z bílého doktorského pláště do divokých masek nejrůznějších zpěváků.

Během čtrnácti dnů musí natočit čtyři díly Ordinace a dva díly Tváře. Je tohle vůbec ještě v lidských silách? A jak to asi snáší partner? Pokud si nestěžuje a nenadává, musí být ze zlata. I on samozřejmě chodí do práce, do toho se stará o děti.

Jak dlouho ho to bude bavit? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...