Michal Jančařík: Čekají ho Vánoce ve špitále?

Jeho stav se bohužel nelepší!

„Nikdo neví, jestli na svátky bude doma. Pro rodinu je to těžké. Věříme, že to nějak půjde,“ řekl na závěr jeho otec.

Rodinu moderátora televize Nova MICHALA JANČAŘÍKA (41) čekají podle všeho velmi smutné svátky. Jak jsme se totiž dozvěděli od Michalova otce PETRA JANČAŘÍKA (64), jeho stav se vůbec nelepší. „Až budu mít dobrou zprávu, tak vám ji řeknu,“ uvedl viditelně nešťastný herec s tím, že vůbec nemá tušení, kdy se jeho syn dostane z nemocnice domů.

Neztrácejí naději

Po transplantaci, které se Jančařík podrobil, nastaly vážné komplikace. „Stalo se to, že u míchy praskla céva a vytékající krev na míchu velmi tlačila,“ svěřil se moderátor s tím, že následkem toho ztratil cit v nohou.

Jakmile to bylo možné, byl Jančařík převezen z Fakultní nemocnice Plzeň do pražského Motola na spinální jednotku, kde se o něho budou starat odborníci, aby ho postavili zase na nohy. „Jsem pozitivní a věřím, že rehabilitace bude mít své výsledky, i když vím, že je to otázka měsíců,“ neztrácí Jančařík naději, že bude opět chodit.

Také vás může zajímat ...

Nicméně nyní je už více než jasné, že svátky s rodinou nejspíš neoslaví.

Nebo přinejmenším ne v klidu svého domova.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...