Michal Suchánek: Kolegové mu lezou krkem

Oblíbený bavič Michal Suchánek (53) má slabost pro ledničky. Jednu má v pokoji, jednu v kanceláři, v autě… Ta je zvlášť důležitá, protože ve svém voze Suchánek tráví veškerý volný čas při natáčení nebo vystoupení.

Než by seděl s ostatními v šatně, zamkne se raději v autě, kde má všechno, co potřebuje – počítač, televizi a ledničku s nápoji. V autě také nikoho nesnese, i na zájezdy s Partičkou jezdí výhradně sám.

Také vás může zajímat ...

Nikoho k sobě nepustí

Soukromí mu prý za nějakou tu korunu navíc stojí.Na otázku, jestli je to proto, že se nechce bavit s ostatními herci, odpovídá, že se nechce bavit prostě s nikým. Proto si také pořídil dostatečně velké, pohodlné auto. Zní to jako vžitá představa, že komici bývají v soukromí mrzutí.

Ale jestli je Suchánek opravdu takový morous, nemusí být daleko chvíle, kdy už s ním nikdo nebude chtít pracovat. Film i divadlo jsou přece jenom kolektivní disciplíny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama