Miluše Bittnerová propadla dietám

Stálo ji to zdraví?

Miluše Bittnerová.

Chtěla být štíhlejší a krásnější, místo toho se teď MILUŠE BITTNEROVÁ (39) pere se zdravotními potížemi. Vnadná kráska, která hned v prvním kole taneční soutěže Star- Dance vypadla ze hry, si naordinovala proteinovou dietu.

Místo štíhlejších a ladnějších křivek to však odskákala její štítná žláza. „Zlobí mě,“ přiznává herečka s tím, že jsou dva druhy chování štítné žlázy. Ta, po které se přibírá, i když vůbec nejíte, nebo naopak spořádáte „tunu“ jídla, a přesto ubýváte na váze.

„Já mám ten první typ, kdy se bohužel přibírá a pomohou jen hormony v podobě léků,“ říká posmutněle Bittnerová. Doufala, že nadbytečná kila shodí právě při náročných trénincích ve StarDance, a místo toho musela show takhle brzy opustit. Může být ale ráda, že se vyhnula stresu, který by štítné žláze rovněž neprospěl.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...