Modelka si našla dalšího mladého zajíčka

Téměř nestárnoucí modelka Heidi Klum (44), která byla v minulosti manželkou zpěváka Seala (55), opět randí na plné obrátky. Do její náruče tentokrát přistál mladičký hudebník, který byl před lety idolem srdcí mnoha dívek po celém světě.

O koho jde? Opět se nejedná o žádného nováčka ve světovém showbyznysu. Kytarista německé kapely Tokio Hotel Tom Kaulitz (28) je totiž na hudební scéně už dlouhých třináct let. Ani jednoho z nich očividně vůbec netrápí, že muzikant je o celých šestnáct let starší než vyhlášená modelka. Fanynky tak teď mají, jak to vypadá, na nějaký čas prostě utrum.

Také vás může zajímat ...

Heidi se totiž s mladíčkem začala ukazovat už i na veřejnosti, kde se k němu vine a zahrnuje ho polibky. Tom není navíc zdaleka její prvním mladinkým úlovkem. Před ním se totiž vídala s Vito Schnabelem (31), který byl mladší o třináct let.

Kam až modelka hodlá zajít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...