Monika Marešová: Pracuje teď pro něj

Moderátora Leoše Mareše (45) bylo poslední týdny všude dost. Jeho další tři koncerty ale tentokrát zaměstnaly i jeho manželku Moniku Marešovou (38).

Jeho zaměstnanec

Také vás může zajímat ...

Nabídku připravit mu speciální edici mikin neodmítla.Od doby, kdy skončila coby módní redaktorka, nový job údajně neměla, tak se nyní mohla pustit do práce. Její manžel jí k tomu dal i tým, který jí pomáhal. Tak jen potvrdil, že sám rád všechno dělá ve velkém. Zvlášť pokud jde o jeho srdeční záležitost, jakou pro něj koncerty jsou.

Nadšení i zklamání

Proslýchá se, že ho vyšly na ohromný balík peněz, který však nevypadal, že by se mu vrátil. Koncerty totiž tentokrát nebyly zcela vyprodané, jak očekával.Navíc show byla mnohem větší i nákladnější než loni, kdy si splnil svůj sen poprvé. Každopádně Mareš má obchodního ducha a pohybuje se v astronomických částkách, určitě tak dokáže díru na účtu zacelit rychle.

Podporuje ho mnoho firem a možná podpoří i jeho manželku, která se mu prý jako zaměstnanec velmi osvědčila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama