Na sex myslí, i když spolu pečou cukroví

On je respektovaný muzikant, ona je talentovaná spisovatelka. Na sítích se ale prezentují hůř než puberťáci. O Richardu Krajčovi (43) bylo v posledních letech slyšet zejména ve spojení s Karlem Gottem (†80).

Byl to právě on, kdo pro Mistra a jeho dceru Charlottu (14) napsal duet Srdce nehasnou. Zatímco jeho hudební počiny jsou hodné obdivu, jeho počínání na sociálních sítích je mnohdy lepší se vyhnout.

Také vás může zajímat ...

Kdo si myslel, že Richard s Karin Babinskou (43) předvedli vrchol trapnosti videem, v němž na sebe navzájem prdí, je tedy vážně na omylu.

Jenom týden poté, co obdrželi ocenění pro nejinspirativnější osobnosti českých sítí, se pochlubili velmi svérázným cukrovím. To znázorňovalo mužské a ženské pohlavní orgány. A lidé se ptají: Opravdu si právě tihle dva zaslouží cenu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama