Naďa Konvalinková: Miluje chleba se sádlem

Bývala to výstavní kráska, hrála princezny. Složitý život, který vedla s Oldřichem Kaiserem (62), si bohužel vybral svou daň. Během bouřlivého manželství brunetka citelně přibrala, pak se ale roznesla výborná zpráva: Naďa Konvalinková (66) se rozhodla s přebytečnými kilogramy bojovat.

Také vás může zajímat ...

Prohlásila, že to dělá hlavně kvůli kloubům a celkovému zdraví, protože přílišná nadváha je zátěž pro srdce a celý organismus. Škoda však, že odhodlání nevydrželo. Hereččini známí prozrazují, že když dostane Naďa záchvat chuti k jídlu, dá si v cukrárně kapučíno a dva tři dortíky se šlehačkou.

Nejvíc ze všeho miluje chleba se sádlem, bohatě posypaný škvarky a cibulí. Sklenku či dvě sklenky vína také neodmítne. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...