Naštvaně už práskla do stolu. A dost!

Jestli něco Daně Morávkové (49) opravdu nejde, pak je to sezení se založenýma rukama a čekání na to, co bude.

Okolnosti ji totiž přiměly zůstat doma a čekat na to, kdy jí vláda dovolí zase pracovat. Strach z nejisté budoucnosti ji prý úplně ničí. Snad i proto se rozhodla nečekat a najít si jiné zaměstnání. „Já potřebuju pracovat, svou práci miluju.

Také vás může zajímat ...

Myslím si, že jsme se všichni zastavili a že není nic smutnějšího než být nepotřebný,“ svěřila se zoufalá Morávková, která přestává věřit, že se podaří obnovit kulturu a otevřít znovu divadla.

Nabídla se proto své kamarádce, že jí teď vypomůže na recepci její kliniky. Zvedat telefony prý určitě zvládne, kdyby prý měla dělat sestřičku, bylo by to horší. A kdyby náhodou nevyšlo ani tohle, má v zásobě ještě trénování dětí a vymýšlení krasobruslařských choreografií.

Nezbývá než doufat, že se brzy situace uvolní, byla by škoda přijít o tak skvělou herečku, jakou Morávková je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama