Nepřehání to s plastikami?

Za to co sama dělá, kritizuje druhé.

Simona Krainová.

Modelka SIMONA KRAINOVÁ (44) je již řadu let tváří jedné estetické kliniky, kde se jí personál stará o navázané vlasy, vyžehlený obličej, plné rty nebo bezchybnou figuru. I když veřejně nějaký ten estetický zákrok přizná často u svých fotek na sociální sítí píše o přirozenosti a ryje do ostatních osobností.

Před časem se kromě AGÁTY PRACHAŘOVÉ (31) navezla i do módní návrhářky BLANKY MATRAGI (63), které ještě před lety chodila na přehlídkách. Uvidíme za pár let Pravdou je, že jsou na Blance úpravy znát, Simona zatím vypadá hezky, i když na její věk už také ne úplně přirozeně, na čemž si neustále zakládá.

„Myslím si, že všechno musíte dělat s mírou. Mít zdravé sebevědomí. I vrásky můžou být na ženě krásné, ale nemusíte jich mít sto. Můžete mít dvě,“ míní Krainová. Neměla by ale zapomínat na to, že možná za pár let se na ní pravidelné dávky botoxu podepíšou stejně jako právě na starších kolegyních, kterým se dnes vysmívá.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...