Nepromluví spolu ani slovo

Herečka Soňa Norisová (46) prý se svou sestrou už vůbec nemluví.

KDO S KOHO

Také vás může zajímat ...

A za všechno prý může televizní sláva. Obě o ni teď dost usilovně bojují. Mladší ze sester Zuzana Norisová (40) si o pozornost říká účastí v pořadu Moje tvář má známý hlas.Je to ale zřejmě slabý odvar na popularitu Soni Norisové (46). Ta byla vždycky slovenskou herečkou často obsazovanou v českých filmech i seriálech. Po první řadě seriálu Policie Modrava se vrhla na V.I.P.

vraždy, kde po boku mladého Patrika Děrgela (30) zazářila.

A znovu teď boduje v Policii Modrava 2 a vysokou sledovaností drtí svou sestru. Díky tomu však tyhle dvě prý spolu podle známých vůbec nemluví. Až tak se dokážou vyhrotit rodinné vztahy? Soně se údajně nelíbí, že je Zuzana ochotná rozbít si i svou rodinu.

Přitom o slávu obě prý stojí podle kolegů úplně stejně. Nebojí se spíš Soňa, že jí Zuzana její popularitu vyfoukne? Ještě tedy bude zajímavé, jak nakonec přízeň publika dopadne..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...