Nešťastný Šťastný! Může za to nevlastní syn!

Herec Jan Štastný (51) se sotva oklepal ze zklamání ze syna Honzy (26) a už je tu trápení s dalším synem. Honzovi nemohl dlouho odpustit jeho ukvapené manželství s pornoherečkou Michaelou (27), s kterou si pořídil dítě a vzápětí se s ní rozvedl.

Teď mu dělá starosti jeho druhý nevlastní syn rek (35), kterého vyženil se svojí první ženou, doktorkou Lenkou (56) a vychovával ho. U Marka se totiž objevily vážné psychické potíže. Ty vyústily až v urychlený odvoz do psychiatrické léčebny v Bohnicích.

Jak tohle všechno snáší sám herec? Svěřil se totiž, že i když se jedná o nevlastního syna, považuje ho za vlastního, protože ho vychovával od dětství. „Byly i chvíle, kdy jsem v autě sedával pod jeho okny a hlídal ho, jestli se něco nestane,“ přiznal Honza. Neobviňuje tak trochu sám sebe, že třeba ve výchově svých potomků něco zanedbal?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...