Norisová zažívá peklo! Ona si ho ale náležitě užívá

Kdysi chtěla být kaskadérkou. Momentálně si to ale herečka a hvězda první i druhé série seriálu V. I. P. vraždy Soňa Norisová (39) může na vlastní kůži vyzkoušet. Naposledy ji prý štáb například držel pěknou dobu na dně bazénu.

Také vás může zajímat ...

A co na to ona? Má z natáčení děsivých scén nějakou psychickou újmu? Překvapivě spíš naopak. „Mám to ráda a užívám si to. Ne, že bych byla masochista, ale vždy, když se točí takhle extrémní situace, tak ani nemusím moc hrát,“ práskla na sebe pohledná brunetka.

Zato její kolegyně, herečka Ivana Andrlová (57), to vidí všechno z trochu jiného úhlu. Ve stejném seriálu totiž byla nucena hrát postavu zavřenou v psychiatrické léčebně. Jenže si před časem sama těžkými depresemi prošla a taková zkušenost jí vše připomněla. Není jí lépe v Ordinaci?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...