Odkládá mateřství, bojí se porodu?

Rozhodování mezi kariérou a početím nového života je v některých případech očividně těžší, než v jiných. Herečka Patricie Pagáčová toho začíná být zřetelným příkladem.

Svatbu si Patricie Pagáčová uspořádala v červnu 2019. Předpokládalo se, že se vdává protože slyší úpěnlivý zvuk biologických hodin, že nastal čas být maminkou. Dnes je nabíledni, že tak to nebylo a že za romantickou svatbou v lese je asi jiný důvod.

Také vás může zajímat ...

Blondýnka tvrdí, že našla spřízněnou duši a je šťastná. Naplno rozjela kariéru, projevila kuráž a odešla z Ulice do seriálu Modrý kód v konkurenční televizi, dělala i porotkyni v hudební soutěži SuperStar. Fanoušci, kteří byli přesvědčeni, že po letní svatbě s nadšením oznámí těhotenství, se diví víc a víc.

Podle všeho je herečka okouzlena kariérou a plány na miminko uložila k ledu, ač na druhou stranu sama připouští, že věk na mateřství má. Nyní se rozšířila zpráva, která na vše vrhá jiné světlo: mladá žena se údajně obává porodu, navíc se v nemocničním prostředí necítí dobře. To není tak neobvyklý jev, jedná se o poměrně častý důvod odkládání mateřství.

Musíme doufat, že to herečku záhy přejde.

Skvělé podmínky

Při pohledu na ni musí být každému pozorovateli jasné, že organismus herečky si o těhotenství a mateřství přímo koleduje. Je spousta žen, zejména těch trochu starších, v jejichž případě jsou podobné obavy oprávněné, přesto se otěhotnět zoufale snaží a dělají vše pro to, aby bylo miminko zdravé. Co by daly za to, kdyby mohly být v její situaci!

Patricie má navíc podporu chlapa a manžela v jedné osobě, který se dle všech ukazatelů chová zodpovědně a herečka se na Tibora Pagáče (29) může jistě spolehnout.

Tak na co čeká?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...