Osudová rána ho srazila až na dno!

Když odejdou rodiče, je to vždy těžké. Své o tom ví herec z Ordinace v růžové zahradě 2 Martin Zounar (52), který se ocitl na dně kvůli ztrátě jeho milované maminky Marty (†77). Prožívá tak neskutečnou bolest a pocit prázdnoty. Ačkoli se smutná událost stala již před půl rokem, herec se teprve nyní dokázal o tragédii rozpovídat.

Při pomyšlení na ni se však stále nedokáže ubránit slzám a pocitu ztráty, který ho zachvátil. Není divu, že je Martin z maminčiny smrti tak zničený. Pojilo je totiž hodně silné pouto. „Zemřel mi člověk, jenž byl mému srdci nejbližší. Je to tak obrovská bolest, která se nedá popsat slovy. Je to bolest, která do konce života nepřebolí. Zůstanou mi na ni krásné vzpomínky.

Také vás může zajímat ...

Dál bych to nerad komentoval,“ řekl zdrcený Zounar.

Nikdy se to nezahojí

O tatínka Miroslava Zounara (†65), který byl rovněž hercem, přišel už v roce 1998 a na všechno zůstali s maminkou sami. Teď už nemá ani ji. „Já jsem vlastně zůstal sám, i když mám rodinu. Nemám ani maminku, ani tátu, a to je úplně jiná samota. To její telefonní číslo už dnes nikdo nezvedne, ale na to si musím zvyknout,“ dodal herec.

Kdo ví, jak by to s ním dopadlo, a zda by se zase nevrátil k alkoholu, kdyby asi před rokem a půl nevstoupila do jeho života psycholožka Kateřina Kantová (39), kterou poznal při venčení psa. „Náhle se objevila okatá blondýna a měla nádherného psa.

Jí jsem ze začátku vůbec nevěnoval pozornost,“ říká dnes s úsměvem herec.

Zůstal už úplně sám? Jenže z nečekaného setkání se nakonec vyklubal pevný vztah. „Dnes jsme nejšťastnější, když jsme všichni spolu. Já, naše dvě dcery a naši dva psi. Všichni v posteli, která má železnou výztuž,“ vyprávěl Martin nadšeně o svých současných ženách života. Martinova dcera Claudie (11), partnerka a její dcera Sofie (9) jsou mu v tomto náročném období skutečnou oporou.

Jedinou útěchou Zounarovi je, že se jeho maminka alespoň dožila dne, kdy vzal svůj osud do rukou. Naštěstí odešla v době, kdy věděla, že její syn je skutečně šťastný. Vždyť ještě před dvěma lety bojoval s těžkou závislostí na alkoholu. Vypadá to sice, že už opravdu nepije, ale pravděpodobně svou závislost nahradil přejídáním. Martin byl vždy velkým jedlíkem a rád si vařil.

To se ale podepsalo na jeho váze. Sice je to lepší, než se upíjet k smrti, ale i tak to není ideální.

Snad ho jeho přítelkyně bude trošku brzdit, aby to moc nepřeháněl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...