Pár kachliček vyměnil za vlastní zdraví!

Jedna malá nepozornost během stěhování před pár lety a herec Václav Postránecký (73) se musí až do konce života hlídat a dopovat prášky na ředění krve. Trpí totiž nebezpečnou trombózou žil, která mu může kdykoliv přivodit vážené zdravotní komplikace. Nemoc je o to zákeřnější, že její příznaky se nedají hned odhalit.

Moderátor oblíbeného pořadu pro kutily Váš prima receptář tak musí na sebe dávat velký pozor. A co známý herec vyváděl? „Likvidoval jsem transformátor, který vážil 70 kilo. A abych nerozbil kachličky, tak jsem těch sedmdesát kilo pomalu nesl,“ práskl na sebe svoje nezodpovědné chování Václav. Zátěž mu následně způsobila sraženinu na slezině a náhlý infarkt.

Herec svůj zdravotní stav nechce vůbec komentovat, protože je teď prý momentálně ve složité situaci. Kdyby věděl, co mu takhle nepovedená hra na Rockyho přivodí, asi by i těch pár koupelnových kachliček oželel.

Také vás může zajímat ...

Nezbývá než mu přát, aby se už nic horšího nepřihodilo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...