Patricie Solaříková: Proč odkládá mateřství? Bojí se porodu?

Svatbu si Patricie Solaříková uspořádala v červnu 2019. Předpokládalo se, že půvabná herečka se vdává z toho nejpochopitelnějšího důvodu – že totiž slyší úpěnlivý zvuk biologických hodin, a tak chápe, že nastal čas být maminkou.

Dnes je nabíledni, že takhle to nebylo a že za romantickou svatbou v lese je třeba hledat jiný důvod. Půvabná blondýnka tvrdí, že našla spřízněnou duši a že je šťastná. Naplno rozjela kariéru, projevila kuráž a odešla z Ulice do seriálu Modrý kód v konkurenční televizi, dělala i porotkyni v hudební soutěži SuperStar.

Také vás může zajímat ...

Fanoušci, kteří byli přesvědčeni, že po letní svatbě Patricie v zimě s obrovskou pompou a nadšením oznámí těhotenství, se diví víc a víc. Vše nasvědčovalo tomu, že mladá herečka je okouzlena kariérou a plány na miminko uložila, jak se říká, k ledu, ač na druhou stranu sama připouští, že věk na mateřství má.

Nyní se ovšem rozšířila zpráva, která na vše vrhá docela jiné světlo: půvabná mladá žena se podle důvěryhodných zdrojů údajně obává porodu. To není tak neobvyklý jev, jedná se o poměrně častý důvod odkládání mateřství. Musíme doufat, že to herečku záhy přejde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...