Pestrá strava je základ

Vitamin E

Vitamin E má svou nezastupitelnou roli v hydrataci lidského těla. Jako antioxidant bojuje proti volným radikálům, chrání pokožku před chladným počasím a umí předcházet tvorbě lupů. Mnozí vědci ho také považují za účinný prostředek v prevenci proti vážným chorobám jako je například rakovina.

Abyste ho měli dostatek, zařaďte do jídelníčku mandle, olej, brokolici, špenát, zelí a obilniny. Nezapomínejte ani na sladké brambory, avokádo, olivový olej, slunečnicová semínka.

Vitamin D

Na podzim začíná tělu chybět sluneční světlo, a tedy i vitamin D.

Bez něj však organismus mnohem hůře vstřebává vápník a snižuje se imunita proti nachlazení. Abyste měli i na podzim a v zimě dostatek vitaminu D, jezte vaječné žloutky a mořské ryby, jako je tuňák nebo losos.

Neměli byste zapomínat ani na pomerančový džus, hovězí játra, cereálie a houby..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...