Petra Hřebíčková: Vlastní děti filmařům nesvěří

Nyní je jedna z nejobsazovanějších hereček.

Jedna z našich nejobsazovanějších hereček, Petra Hřebíčková, kterou jsme viděli ve filmech Bezva ženská na krku či Přes prsty a brzy se předvede ve snímku Matky, vychovává s kolegou Matějem Dadákem (44) dva syny, Šimona (4) a Mikuláše (2).

Skloubit mateřství s prací je v jejím případě těžké. „Matěj je skvělý táta. Máme taky skvělou chůvu, která pomáhá, když hlídá jen Matěj,“ svěřila se blondýnka.

Také vás může zajímat ...

Přitom měla lákavou možnost filmovat s vlastními dětmi, což by ji bývalo zbavilo neustálé tíživé povinnosti přemýšlet, kdo bude chlapce hlídat. „Produkce se mě na to ptala,“ připustila. „Ale s přítelem jsme se rozhodli, že jim tohle nechceme dělat.

Víme, co to obnáší, a není to vůbec legrace.“ Kráska vysvětlila, že se potřebuje soustředit na roli, což by v situaci, kdy by natáčela s vlastními dětmi, nebylo možné. Na druhou stranu by chlapce měla alespoň poblíž a nemusela se trápit otázkami, co zrovna doma dělají a zda jsou v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama