Po boku manželky trpěl!

Pověst sukničkáře a nenapravitelného bohéma provázela Jiřího Langmajera (50) až do té doby, než se dal dohromady s herečkou Adélou Gondíkovou (43). Vedle ní jakoby se proměnil v docela jiného člověka.

Ostatně ani sám Langmajer se nijak netají tím, že až právě vedle Adély našel pravý smysl života a hlavně, že našel sám sebe. Otázkou však zůstává, proč se nedokázal změnit kvůli své manželce a dětem. Proč to šlo až vedle Adély Gondíkové?

Byli každý jiný

Hlavním důvodem podle Jiřího Langmajera byla skutečnost, že byli s manželkou každý úplně jiný. Když se nyní dívá zpátky, vidí svůj odchod od rodiny jako to nejlepší, co mohl nejen pro sebe, ale i pro ně udělat.

Také vás může zajímat ...

Jeho život býval před šesti lety jeden velký mejdan v němž se kromě alkoholu točila spousta pěkných žen. Život v centru Prahy ho prý ubíjel. Rodina však nechtěla o stěhování někam na vesnici ani slyšet a tak tiše trpěl.

Podle herce má zkrátka jeho bývalá žena docela jiné myšlení než on a je si jistý, že nebylo nic, co by mohlo jejich vztah zachránit. „Našel jsem nový domov. Bydlím a žiju tak, jak jsem si vždycky přál – na vesnici, v baráku se zahradou,“ nemůže si svůj život po boku Gondíkové herec vynachválit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...