Po deseti letech se Basiková tajně rozvádí!

Jde už o její třetí zkrachovalé manželství. Co dělá Bára špatně?

Přece jenom na ně došlo! Zpěvačka Bára Basiková (55) se dlouhou dobu zarytě bránila a tvrdila, že s producentem a hercem Petrem Polákem (39) žijí za Prahou v obrovském domě ve spokojeném manželství. Nic ale nebylo asi tak růžové, jak oba říkali.

Také vás může zajímat ...

„Rozvodové řízení probíhá, je docela možné, že jsou už oba rozvedeni. Petr se od Báry odstěhoval a bydlí v pronajatém bytě,“ prozradil jeden dobře informovaný zdroj z jejich blízkého okolí. Vídají se prý jen ve chvíli, kdy si Petr chodí vyzvedávat jejich synka Theodora (9), aby to na něho mělo co nejmenší dopad.

Pro známou zpěvačku je to tak v pořadí už třetí nevydařené manželství. Není tak divu, že chce celou situaci vyřešit v utajení a na dotazy ohledně jejich rozvodu raději mlží. „Mám se skvěle. Právě mi vyšla nová deska a to je tak jediné, co vám mohu říct,“ řekla zostra. O moc sdílnější nebyl ani její teď už možná exmanžel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...