Po letech přiznala kruté trauma

Jako náctiletou ji opakovaně znásilnili! Když Lady Gaga (34) požádali, aby uvedla jednu osobu, která jí změnila život, bez váhání jmenovala babičku. Ta jí pomohla dát se dohromady poté, co ji v 19 letech opakovaně znásilnili.

Také vás může zajímat ...

Z incidentu si odnesla posttraumatický syndrom, právě babičce ale vděčí za kariéru. „Když mě znásilnili, brečela jsem na jejím gauči celé dny. Nakonec zapla MTV a řekla, ať se dobře dívám. Byly tam zrovna zpěvačky.

Babička mi řekla, že mě nechá brečet po zbytek dne, ale pak se musím dát dohromady a jít změnit svět. Že zítra nechce vidět žádné slzy,“ prozradila zpěvačka, která zazářila ve filmu Zrodila se hvězda. Kvůli posttraumatickému syndromu ovšem trpí fibromyalgií, která jí působí velké bolesti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...