Pomohla Jirešové do Tváře protekce?

Je Ivana prominentka Novy?

Ivana Jirešová.

Po nečekaném úspěchu první řady hudebního pořadu Tvoje tvář má známý hlas se do už ohlášené druhé řady začali zpěváci, tanečníci i herci rychle hlásit sami.

Zájem o účast v pořadu s neuvěřitelnou sledovaností je obrovský a všem adeptům nezbývá než čekat a doufat. Tato nejistota se ale podle všeho netýká IVANY JIREŠOVÉ (38), známé jako barmanka Lucie z Ordinace v růžové zahradě.

Prominentka

Prošla úplně stejným procesem castingu, včetně kamerových zkoušek, jako všichni ostatní. Na rozdíl od nich má ale drobná blondýnka své místo v pokračování očekávaného pořadu prý už víceméně jisté. Jak je to možné? Důvodem jsou podle zdroje z televize velmi nadstandardní vztahy, které herečka s vedením Novy udržuje.

Také vás může zajímat ...

„Těžko říct, co by se muselo stát, aby se v druhé řadě neobjevila,“ dodal zdroj.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...