Poslechne Jágr svou mladou kočku?

Zdá se, že hokejová hvězda a hrající majitel kladenských Rytířů Jaromír Jágr (48) pracuje usilovně na dvou věcech: aby si defi nitivně zničil zdraví a aby mu utekla další přítelkyně.

Poslední dobou se totiž opakuje dokola jeden smutný scénář: Jaromír usilovně trénuje, aby se vyléčil, dostal do formy, pak nastoupí a utrpí zase další svalové zranění. Vyléčí se, začne trénovat… a tak to jde dokola.

Také vás může zajímat ...
Dominika Branišovová (26). I před touto krasavicí má stále přednost hokej.

Jako vždycky předvádí, že je pro něho hokej mnohem víc než jeho mladá a krásná přítelkyně, úspěšná modelka Dominika Branišová (26), která ho v této době na zápasy nemůže ani doprovázet, a tak tráví většinu času sama.

Možná že se už brzy osamocená kráska do toho vloží a doporučí mu, že zdraví má člověk jenom jedno, a tak už by na led neměl raději lézt. Jednak už dokázal všechno, co je možné, jednak ho předjíždějí mladší a dravější hráči. Což nerad slyší. Vymění Jágr hokej za rodinu a pořídí si potomka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama