Potřebuje hodně šetřit

V poslední době se jí daří víc než kdy předtím. Jedna z hvězd seriálu Sestřičky Modrý kód, Patricie Pagáčová (31), se rozhodně nenudí. Vedle role v nekonečném seriálu ji zaměstnává ještě spousta dalších projektů.

Už se neobjevuje jen ve filmech a seriálech, ale i v zábavních pořadech, kam ji předtím nikdo moc nezval. Byla porotkyní letošní řady pěvecké soutěže SuperStar a nedávno se také objevila v porotě pořadu Tvoje tvář má známý hlas. I když šlo jen o jednorázovou spolupráci, Patricii se pomalu, ale jistě otevírají nová a nová vrátka.

Také vás může zajímat ...

Diváci ji neměli v lásce

Pagáčová se v televizi sice objevuje čím dál tím víc, ale diváci na ni nemají vždy pozitivní ohlasy. Kritika na její osobu se objevuje od doby, kdy odešla
z oblíbeného seriálu Ulice.

Tam hrála několik let roli Terezy Jordánové a tehdy ji všichni diváci milovali. Pak se rozhodla přejít do Modrého kódu a hned byl oheň na střeše. Pagáčová si ale za svým rozhodnutím dodnes stojí, i když se to asi některým nelíbí. Kdyby v Ulici zůstala, nejspíš by se nedostala k takovým nabídkám, jaké má teď.

Kolik vlastně vydělává?

Díky roli v seriálu Sestřičky Modrý kód si každý měsíc přijde na vysokou částku, která se pohybuje v řádech desetitisíců. To je její stálý příjem a do toho se připočítává spousta jejích dalších aktivit. Za porotcování ve Tváři si nejspíš také přišla na slušný balík a do toho si samozřejmě něco přivydělá i na sociálních sítích.

Měsíčně se tedy může dostat i na částku kolem sta tisíc korun. To rozhodně není jako přivýdělek k zahození, ba naopak. Proslýchá se však, že herečka si raději peníze dává na stranu, než aby je utrácela. Patricie se zřejmě cítí ráda zabezpečeně a bezvýznamné utrácení jí nic neříká. Co se týče kosmetiky a líčení, preferuje přirozený vzhled.

Na drahé značky si nepotrpí

Nepotrpí si tedy na drahou kosmetiku, protože by ji stejně nevyužila. Výrazné líčení na ní můžeme vidět jen občas, a to se většinou svěří do rukou profesionálních maskérů. Ani při oblékání herečka příliš nerozhazuje, drahé značky příliš nepodporuje.

Na své sociální sítě přidává fotografie s oblečením klasických značek, které si může dovolit téměř každý. Kam tedy ale putuje zbytek jejích peněz? Údajně má v plánu něco velkého.

Touží po domu?

V současné době je mezi celebritami kolem třicítky trendem postavit si rodinný dům kousek za Prahou. Učinila tak třeba Veronika Arichteva (34) nebo Monika Bagárová (26). Že by podlehla i slavná herečka?

S manželem, dramaturgem Tiborem Pagáčem (29), žijí v Praze kvůli práci, ale časem by se také určitě rádi přestěhovali do domečku a založili rodinu. Třeba už Patricie šetří na výbavičku pro miminko. Nicméně Tibor není údajně tak šetřivý typ jako Patricie.

Proto se snaží herečka dávat stranou co nejvíc úspor. Už ji asi nebaví neustále čekat, než se manžel k něčemu rozhoupe, tak se snaží sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama