Pravda! Jak je na tom Popelka?

Nová fakta vzbuzují děsivé obavy o zdraví naší milované herečky.

Budou to už čtyři roky, co herec a režisér Jan Budař (43) musel odložit svoji autorskou pohádku Princ mamánek, protože na natáčení nesehnal peníze. Teď už je sehnal, ale musí se smířit s tím, že královský pár, který na něho celé ty roky čekal, nebude kompletní – král Josef Abrhám (80) zůstane, ale královna Libuše Šafránková (67) musela roli odřeknout.

Nahradí ji Hana Maciuchová (74), která si zahrála Abrhámovu manželku v Nemocnici na kraji města před více než čtyřiceti lety. Důvody, proč národem milovaná Popelka roli královny vzdala, vzbuzují znepokojení, vždyť se ještě nedávno na pohádku těšila.

Také vás může zajímat ...

Musí se cítit opravdu slabá, vždyť na ni při natáčení rozhodně nečekaly žádné eskapády. Před šesti lety prodělala operaci rakoviny plic, kdy jí byla část orgánu odebrána, a zcela se uzdravila. Není snad nemoc zpátky?

Před zhruba třemi lety prodělala i Maciuchová rakovinu, a sice prsu, a i ona se úspěšně vyléčila. Stáhla se pak do ústraní, ale dnes opět pracuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...