Pravý důvod konce s alkoholem! Vydrží jí to?

Ani pobyt v psychiatrické léčebně a dokonce ani lékaři prý Hanu Krampolovou (56) nepřesvědčili, aby nadobro sekla s pitím. Tím hlavním důvodem je podle jejích slov právě její manžel, herec a moderátor Jiří Krampol (79).

„Jirka byl z mého pití hodně špatný a mě došlo, že bych o něho mohla přijít,“ přiznala Hanička s tím, že teď díky její abstinenci prožívají jedno z nejhezčích období, protože je to jako manžele sblížilo. To ale není všechno!

Také vás může zajímat ...

Hanka na to šla opravdu lišácky, a kromě toho, že svou abstinenci podala jako nekonečnou lásku ke své drahé polovičce, se ještě rozhodla ušetřit nějakou tu korunu a dát mu to jako dárek k blížícím se kulatinám. „Ani léky proti bolesti už neberu,“ začala se dušovat s tím, že nad vodou jí drží hlavně společné výjezdy s Jirkou po besedách a to, že začala plavat.

Jak dlouho jí ale takové nasazení vydrží je opravdu ve hvězdách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...