Příliš si hlídá váhu

Herečka Vica Kerekes (38), která se ve filmech ráda svléká, si údajně až příliš odpírá jídlo. Nedávno prý prozradila, že nikdy nechce vážit víc než 60 kilogramů, protože vůči její výšce by to prý nevypadalo dobře, kdyby vážila víc.

Tohoto pravidla se striktně drží a pro jistotu si prý dává pozor, aby nenabrala ani gram. Nicméně její neustálé hlídání stravy má prý vliv i na její psychiku. Údajně je neustále podrážděná a často nepříjemná, což údajně potvrdili i její přátelé.

Také vás může zajímat ...

V současnosti je herečka bez partnera. Ještě začátkem roku údajně randila s malířem Lukášem Musilem (35), se kterým jí to ale bohužel nevyšlo. Když byla Vica ve vztahu, svou váhu ještě tolik neřešila. Nicméně teď jí její kamarádky prý říkají, že svým životním stylem od sebe všechny chlapy odhání.

Nikdo prý nechce být se ženou, která si neustále přepočítává kalorie a jí jenom salát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...